Šlāgermūzikas jaunumi

  1. 13.novembrī, Latvijas Radio I studijā ar skanīgu tiešraides koncertu tika prezentēts Latvijas Radio 3 – „Klasika” rezidences mūziķu Trio Art-I-Shock debijas albums.

  2. Neticami, bet tas beizot būs noticis – jau 24. novembrī sportpanka apvienība “Rīta Stienis” laidīs klajā debijas albumu “Boobieshooter”. Tajā iekļauti 11 skaņdarbi un kompaktdisks apveltīts ar īpaši glaunu noformējumu, kura vizualizācija aizgūta no topošas tāda paša nosaukuma videospēles.

  3. Atbalstītāju un fanu lokā 21.oktobrī Limbažos noslēdzās Anitas Ozolas albūma "Ceļamaize" atvēršanas svētki.

  4. 24. oktobrī rokgrupa B OPTIMIST publicē jauno mini albumu „Kopā”.

  5. Latviešu hip-hopa bītmeikeris un producents Tablis ir izdevis jaunu hip-hop instrumentālo albumu jeb bītteipu "Suns ir īsts", ko veido skaņdarbi, kas tapuši pēdējā gada laikā ierakstu studijā 401. Albumu raksturo spēcīgi bungu ritmi, skreči, sulīgas basa līnijas, vinila sampli, klasisks hip-hopa skanējums un citi slīpēti sīkumi, kas, klausoties atkārtoti, atklāj arvien jaunus aspektus un šķautnes. "Suns ir īsts" papildināts ar četriem skitiem, kuros aktieru lomas uzņēmušies Tabļa draugi un daži vietējie repa giganti (Eliots, Skutelis, Ake).

OSDonate

Lūdzu novērtējiet mūs un sniedzat mums savu atbalstu ziedojot. Palīdziet mums radīt jaunus video klipus ar saviem iemīļotajiem māksliniekiem.

Amount:

Seko draugiem.lv